Také jste už někdy přemýšleli, že byste si dali domů domovní solární elektrárnu? Pokud jste už o tom uvažovali, tak se zkuste ještě pro jistotu podívat na webové stránky Joyce-energie.cz, kde jsou fotovoltaiky pro rodiny a celkově pro rodinný dům. U této firmy se mi líbí, že je tady na našem trhu od roku 2008. To se mi líbí, protože fotovoltaické elektrárny jsou takové, že alespoň mají už zkušenosti a nejsou tady nové, protože já si myslím, že kdo má zkušenosti, tak si myslím, že je to podle mého názoru lepší, protože investice do něčeho, co už je ověřené, tak je lépe pochopitelnější.

Fotovoltaika se vám vyplatí.

Tato firma navíc využívá nejkvalitnější komponenty a je potom skvělé, že tato firma také poskytuje záruku minimálně deset let. A řekněte mi, kdo by vám dal desetiletou záruku? Téměř nikdo. Proto jsem ihned uvažovala o této firmě, a to kvůli tomu, že dává záruku deset let. Také se u nás vyplatilo, že u této firmy neplatíte nic předem, je tady opravdu nula procentní záloha, a to při podpisu smlouvy. Takže když budete podepisovat vaši novou smlouvu, tak je opravdu skvělé, že nemusíte dávat vážně ani korunu. Také vám dají takový kvalitní návrh a individuální řešení.

Vůbec se nebojte fotovoltaiky.

Ukáží vám celý proces. A to včetně od návrhu řešení a také samozřejmě po stavbu a po vyplacení dotací. Tady bych se také chtěla zastavit, protože dotace třeba také získáte, podle mého názoru určitě. Také se mi líbilo, že tato firma vám fotovoltaiku postaví opravdu na klíč a přesně na míru tak, aby vám to vyhovovalo. Máte také potom bezplatné doživotní poradenství a toto poradenství může být na dálku, že vám třeba zavolají nebo napíší email anebo také k vám přijedou osobně. Já jsem vždycky nejraději využívala osobní využití, protože když se domluvíte osobně, je to přeci něco více profesionálnější a podle mého názoru lepší a více praktické.