Stavební společnost Stavby Basel poskytuje svým zájemcům práce v tomto oboru již řadu let a využívá zkušeností z předchozích realizací. Co vám může nabídnout?

Rekonstruujeme bytové jádro

Rekonstrukce bytových či domovních jader objektů v původním stavu nebývají jednoduché. Ve hře je tu obvykle výměna elektroinstalace, vodovodní a odpadní potrubí, plynové rozvody a spotřebiče, rekonstrukce topení, nové podlahy, vyzdívání bytového jádra, obkládání koupelen, toalet a kuchyní, případně bourání a vyzdívání příček, nové dveřní zárubně, nová okna atd. Je toho mnohdy skutečně velmi mnoho, a zaměříme-li pozornost na zednické práce, pro stavební společnost Stavby Basel je to běžná rutina, Nemusíte mít obavy, že by si s vašim požadavkem podobného rozsahu neporadila.

stavba domu

Zateplujeme fasádu

Rozhodli jste se, že konečně zateplíte fasádu, abyste snížili neúnosně vysoké náklady na vytápění? Pokud k tomu připojíte ještě změnu topného systému, například přejdete z plynového kotle či z elektrokotle na krb s výměníkem a topení dřevem, propojené s podlahovým topným systémem, pak je to velmi rozumné rozhodnutí. Stavební společnost Stavby Basel můžete oslovit s požadavkem na zateplení objektu, ať už si zvolíte minerální vatu, polystyren či kamenné obklady.

lešení na domě

Pronajímáme si lešení

Jste šikovný kutil a poradíte si i se stavebními pracemi většího rozsahu? Máte při ruce zdatné pomocníky, s nimiž zvládnete i výstavbu krovů, střešní krytiny anebo zateplování fasády? A potřebujete si jen vypůjčit lešení na dočasnou dobu, řekněme na pět týdnů? Pak využijte širšího rozsahu činnosti Stavby BASEL, která vám kromě stavebních prací může zajistit i pronájmy lešení.

Nakupovat lešení pro jednorázovou akci s tím, že už jej v budoucnu pravděpodobně nikdy nevyužijete, je samozřejmě nesmysl, proto má svůj význam krátkodobý i dlouhodobý pronájem těchto specifických stavebních pomůcek a technologií.