Výstavba rodinných domů či rekreačních nemovitostí vyžaduje mimo jiné i připojení objektu k pitné a užitkové vodě. Obvyklým řešením je vodovodní přípojka, ale kde není k dispozici obecní vodovod, je nutné zaměřit se na výstavbu studny. Tato činnost obnáší kromě manuální práce i administrativní záležitosti, ovšem přece jen je samotný vrt tím specifickým, co amatéři nemohou zvládnout „na koleně“ jako kutilové, a k čemu je zapotřebí specializovaná firma.

zdroj vody

Studnařů na našem území operuje několik desítek, ale to neznamená, že byste se k nim nemohli připojit i vy. O studny mají lidé zájem zejména kvůli nezávislosti na veřejném vodovodu a zvyšujícím se cenám energií a samozřejmě i vody. Netýkají se vás žádné plánované ani havarijní odstávky, a je-li pramen vydatný, pak máte vodu zajištěnou nonstop po celý rok.

webové rozhraní

Jestliže máte zájem zakládat firmu, která bude zhotovovat vrtnou soupravou vrtané studny na klíč, pak byste měli o vašem záměru informovat veřejnost. Nejlépe prostřednictvím reklamy na Internetu.

Slouží k tomu například PPC reklama na TikToku a u konkurenční sítě PPC reklama na Pinterestu. Reklamy na Internetu vám mohou přivést do firmy mnoho klientů, ale podmínkou je, že budete mít perfektně, na profesionální úrovni zpracovaný web, případně e-shop. Měl by mít vhodnou grafickou úpravu, měl by být věcně správný a také by měl být doplněný fotografiemi a videem z již prováděných realizací. Jistě se na webu hodí i dobré zákaznické reference od ověřených klientů.

Při propagaci na Internetu se neobejdete také bez zpracovaného řešení SEO, které je důležité pro webové vyhledávače. Ty by měly vaše stránky zařazovat co nejvíce do popředí, abyste tím zvýšili šanci na zviditelnění mezi konkurencí. Kdo se SEO problematice nevěnuje, ztrácí možnost být lidem na očích a tím se pak podrývá celá předchozí práce s tvorbou webového portálu.