Lidé, kteří kouří, vědí, že přestat s kouřením může být daleko těžší, než se může zdát. Pro mnoho lidí je to dokonce neřešitelný problém a projdou si nesčetným množstvím pokusů o to skoncovat s kouřením, nicméně se jim to bohužel stejně nepodaří. Pokud patříte k takovým, možná pro vás bude lepší si projít touto cestou skrze elektronické cigarety.

elektronická cigareta

Elektronické cigarety vám totiž dokážou plnohodnotně nahradit klasické cigarety. Díky obsahu nikotinu se u vás po vysazení cigaret nedostaví abstinenční příznaky a vaše chuť po cigaretách bude uspokojená. Většině lidí vyhovuje, že si můžete vybrat z velkého množství příchutí elektronických cigaret. Můžete si vybrat různé ovocné příchutě, mentolové aroma, neobvyklé příchutě, jako je třeba vanilka nebo čokoláda, anebo pokud chcete, aby vám kouření připomínalo co nejvíce klasickou cigaretu, jednoduše zvolíte příchuť tabáku.

Elektronické cigarety mají také velkou výhodu, že po nich nebude váš dech, ruce ani oblečení zapáchat, jako po klasických cigaretách. Pára, která vzniká kouřením elektronické cigarety má pouze slabou, příjemnou vůni, dle toho, jakou příchuť zrovna kouříte. Pára se navíc hned rozplyne, takže jsou elektronické cigarety vhodné i na to, abyste je kouřili v uzavřeném prostoru, například v autě nebo v domácnosti, což se u klasických cigaret rozhodně nedoporučuje. Zápach z cigaretového kouře byste z prostoru dostávali ještě hodně dlouho.

vapování

Díky jednoduchosti používání elektronické cigarety si ji můžete vychutnat prakticky kdykoliv. Nemusíte hledat po kapsách zapalovač či sirky, prostě jen vytáhnete cigaretu a kouříte. Odpadne tak to, že si zapálíte třeba při čekání na autobus, třikrát si potáhnete a musíte cigaretu zahodit, jelikož právě jede váš dopravní prostředek. Takto elektronickou cigaretu jednoduše schováte do kapsy a můžete nastoupit.