Desková hra Go je oblíbenou zábavou jak pro děti, tak dospělé hráče. Hraje se ve dvojici a vyhovuje především všem, kteří jsou obdařeni strategickými schopnostmi. Její základní verze se hraje na čtvercové ploše s průsečíky. Mezi které se střídavě kladou černé a bílé kameny. Na jednu partii je třeba počítat s půlhodinou. Ale záleží na zdatnosti a umu soupeřů. Tato hra je sice vyrobena v České republice, ale její historie je 2500 let stará. A přišla k nám z Číny. Pro všechny zamilované dvojice, které mají smysl pro humor, je hra Manželství hrou tím nejlepším testem, přestože si ji zahrát mohou i sezdané páry. Celé spektrum životních situací, které manželský život přináší, se hraje podle herního plánu. A postupuje se pomocí karet do cíle. Do kterého dorazí ten hráč, který překročí hranici dvanácti bodů.

Radost ze hry

Pro vítěze je připraveno překvapení v podobě druhé herní části s názvem Tchýně to zařídí. Které se už mohou zúčastnit i ostatní členové rodiny či kamarádi. Najednou může hrát až osm hráčů. U této hry lze zvítězit nejen správným vyřešením zadaných úkolů. Ale především vtipem a pohotovostí. Tuto hru lze pro její skladnost vzít i na cesty. Oboustrannou hrací desku s balíčkem 70 karet a 8 figurek s hrací kostkou lze přibalit i do malého zavazadla. A rozbalit ji na chatě.

Deskové hry

Pro milovníky vesmírného prostředí je jako stvořená desková hra Mars 2049. Určená je pro dva až čtyři hráče, takže k ní může zasednout celá rodina. Se kterou zažijete dobrodružství při kolonizaci Marsu. Pro každého účastníka je pro začátek připravena jedna vesmírná základna s třemi stanicemi. A dvě karty zdrojů, jak vzduchu tak jídla a minerálů. A pro hráče, který kostkou dosáhne další symboly – objev a loupež se hra posunuje dále. S velkým množstvím úkolů a variant. Vítězem se stává ten, kterému se jako prvnímu podaří postavit vesmírnou stanici s těžbou vody na severním pólu. Oblíbenou všech dětí je desková hra Poraž rodiče. Ve které si svoje hráčské schopnosti porovná celá rodina. Dva vytvořené týmy dávají hned v úvodu něco v sázku. A zábavnou formou, plnou potřebných úkolů a výzev, se ji snaží vyhrát.