Že se na dětech dobře vydělává je známý fakt. Výrobci dětského zboží nabízí krásné věci, které si ale nechají pořádně zaplatit. Hezká výbavička do dětského pokojíčku může vyjít i na desítky tisíc, pokud zrovna nepřemýšlíte co koupit. Bezmyšlenkovité utajení ale miminko příliš neocení. Potřebuje jen kvalitní oblečení a kočárek a samozřejmě spoustu lásky.

černý kočárek

V prvních měsících života miminko tráví většinu času v postýlce a v kočárku. A právě kočárek je jedna z věcí, kterou musí rodiče vybrat a koupit s předstihem. Někteří lidé se bojí mít kočárek doma, a proto si jej kvůli pověrám nechávají u příbuzných a nebo v obchodě, kdy jen zaplatí zálohu a vyzvednou si jej až jej potřebují mít doma.

Většina rodičů hledá kombinovaný kočárek Maxim-kocarky, který jim nabídne nejen hlubokou korbu, ale i sportovní nástavbu. Díky tomu nemusí později kupovat sportovní kočárek, protože už jej budou mít doma. U kočárku je vždy důležité aby byl výškově tak akorát k oběma rodičům. Proto je třeba abyste si jej šli osobně vyzkoušet. Vybrat si jej můžete online, ale určitě se zastavte v obchodě a prohlédněte si vše co vás zajímá.

procházka s kočárkem

Kromě výšky byste měli zohlednit ve výběr také cenu a samozřejmě i další jízdní vlastnosti. Je potřeba si vyzkoušet jak se s kočárkem manipuluje, a až teprve potom byste se měli rozhodnout jaký koupíte. V kočárku totiž bude vaše dítě trávit hodně času, a proto by měl mít dostatečně prostornou korbu. Pokud si nevíte rady s výběrem, nechte si od personálu poradit. Nenechte si ale vnutit něco co se vám nelíbí a nebo co je mimo vaše finanční možnosti. Zvažte kam budete s kočárkem nejvíce jezdit a podle toho vyberte typ kol i podvozek. Uvidíte že s rozvahou se vám podaří vybrat ten nejlepší kočárek, jaký jste mohli pro vaše miminko i pro vás vybrat. Nepodléhejte ale moderním a předraženým kočárkům.