Takže se v případě potřeby financí mohou nejen podnikatelé, ale také i spotřebitelé obrátit na banku, nebo na nebankovní společnost. U nebankovních podnikatelských úvěrů, které si vyberou klienti, kteří byli bankou, kterou oslovili o získání finančních prostředků odmítnuti, jsou u podnikatelských úvěrů méně přísné podmínky než u těch určených pro nás, tedy spotřebitele. Tady u těch podnikatelských úvěrů se poskytovateli půjčky musí jen doložit, že opravdu podnikají. Ale vůbec tady nevadí, že firma, která žádá o finanční půjčku, má nízké daňové přiznání. A kdo nabízí půjčené peněz pro klienty, ať už ze spotřebitelských či podnikatelských oblastí? Uvedené půjčky například nabízí nebankovní společnost s nabídkou o názvu americká hypotéka bez dokládání příjmů.

vezmu si hypotéku

Název výše uvedeného produktu sice uvádí bez dokládání příjmu, ale u spotřebitelských i podnikatelských úvěrů je třeba doložit, že jsou klienti schopni půjčené finanční prostředky splácet. U produktu americká hypotéka bez dokládání příjmů u podnikatelských úvěrů se tedy jak bylo uvedeno, dokládá, že jsou klienti schopni půjčené finanční prostředky splácet. Takže jak toto posouzení probíhá u spotřebitelů? Jako důkazné dokumenty se předkládají například faktury od dodavatelů energií do klientovy domácnosti.

už máme peníze

Jeho bydlení zjišťují pracovníci společnosti při schvalování americké hypotéky bez dokládání příjmů nejen z faktur od dodavatelů energií, ale také z nájemní smlouvy, pokud je klient v dluzích tak to dokládá výpisem z účtu, smlouvou s věřiteli. Nyní již víte, co obsahuje pojem americká hypotéka bez dokládání příjmů, jak ho získat, jak se zjišťuje ta skutečnost, že jsou klienti schopni půjčené finanční prostředky splácet. Jak bylo výše uvedeno, doložení uvedené skutečnosti o schopnosti splácet, není složité, půjčené finanční prostředky za to určitě stojí.