Nákupních tašek není nikdy dost – s tímto sloganem jste se možná setkali v supermarketu, když mezi sebou rozmlouvali lidé, co nemají pro nákup dostatečně velký úložný prostor a musí k nákupu ještě přidat igelitovou tašku zakoupenou přímo na pokladně. Máme pro vás lepší řešení. Nač utrácet peníze za igelitky, jejichž životnost je sotva několik dnů, když můžete mít v kabelce nebo v batůžku složenou reklamní tašku s potiskem https://promotextile.cz/cs/13-tasky ze syntetické textilie.

papírová taška

Tašky jsou barevné a můžete si je pořídit ve více kusech a brát je s sebou na nákup podle nálady a také podle tématu samotného potisku. Potisk na tašce totiž prozradí mnoho informací o vás, o vašem vkusu a životní stylu. Co se na potisk hodí za motivy, s nimiž lze oslovit i vaše okolí?

Květiny – květin není nikdy dost a potěší každého, kdo se na ně zadívá. Měli bychom se při pohybu na veřejnosti snažit o to, aby se tu zlepšily mezilidské vztahy, a květiny k tomu mohou výrazně přispět. A je v zásadě jedno, zda si necháte na tašku vytisknout růže anebo gerbery.

Barevná duha – vzpomenete si alespoň občas na zpěváka Daniela Nekonečného? Svůj život zasvětil lásce k zvířatům a lidem a také vyznával na svém oblečení pestré barvy. Nechte si na bílé tašce vymalovat barevnou duhu, abyste inspirovali ostatní, kteří možná zapomínají, že barvy do lidského života neodmyslitelně patří.

nákup v tašce

Ženský obličej – ženská tvář je odjakživa tématem, co přitahuje pozornost výtvarníků. Je to perfektní námět pro potisk na bílou plátěnou tašku, a to jak pro muže, tak i pro ženy. Můžete jej opatřit i vtipným, nápaditým textem, ale rozhodně vynechávejte vulgární výrazy.

Téma batolat – malá batolata jsou velmi roztomilá a na tašce v rámci potisku skvěle vyniknou. A víte o tom, že mohou posloužit i jako magnet k vyhledání vhodného protějšku k seznámení? Stává se, že se lidé podobně zaměření seznámí třeba v obchodě při nákupu, a muž, který má na tašce potisk s batolaty si k sobě může „přitáhnout“ ženu, co touží po spolehlivém partnerovi pro založení rodiny.