Je na čase si odpočinout. Jste vyhořelí a nic se vám nedaří. A potom to má za následek to, že se na nic nemůžete soustředit a jste rozmrzelí. A to rozhodně není cesta k úspěchu. Pamatujte si, že pokud jste vyčerpaní, měli byste si udělat pauzu sami pro sebe. Vypustit všechny pracovní starosti a prostě si udělat pár dní volno. Anebo pokud řešíte nějakou složitou životní situaci, taky by vám jistě pomohlo volno a strávit někde příjemné chvilky a jenom odpočívat. Kdysi jsem byla taky taková, že jsem pořád jenom pracovala a pracovala a neměla jsem čas ani sama na sebe, ani na svoje koníčky a záliby. Jenže v určitém momentu jsem si řekla a dost a teď si odpočinu a budu poslouchat svoje tělo.

relax

A opravdu mi to pomohlo. Ono totiž není jednoduché pracovat až do vyčerpání, a pokud jste workoholici, tak to svým způsobem může být pro vás docela nebezpečné. Nemáte osobní život a místo toho co byste si jednou práci odpustili a udělali si volno, tak pořád jenom pracujete a nemáte z toho možná nic jiného, než peníze a možná, že vás ani vaše práce nebaví anebo naopak baví. Ale vše má své meze a všechno by mělo být s mírou, a to znamená i ta práce. A tomu věřte, že mluvím z vlastní zkušenosti.

relax

Někdy jsem pracovala tak moc, že už mi to ani samotné nedělalo dobře a potom jsem se cítila jak zombie a moji blízcí mě nepoznávali. A to nechcete zažít, že ne? Takže jsem si prostě udělala režim, že když už budu cítit, že nemám síly, tak prostě přestanu. Mnohem důležitější je moje zdraví. A právě když jsem si to uvědomila, tak jsem si objednala levné ubytování Jeseníky https://apartmanymax.cz/ubytovani/ s polopenzí, prostě vším, jídlem a pitím a taky wellness a masážemi. A byla jsem strašně ráda, že jsem si odpočinula a věřte mi, že mi to dobilo baterky na hodně dlouho. No a takhle nějak by to mělo fungovat.