Vždycky jsem chtěla mít něco pěkného, co zaujme mě, a hlavně také moje okolí. Vždycky jsem byla taková, že bych chtěla mít také něco krásného a originálního, co nemá jenom tak někdo, takže jsem si řekla, že opravdu nejlepší bude, když si třeba také něco necháte udělat na zakázku. Proč bych nemohla mít něco na zakázku, když to třeba je pěkné a líbí se mi to? Chtěla jsem vždycky mít opravdu krásná velká francouzská okna. A tak velká francouzská okna by se nejlépe vyjímala v obýváku k nám a vedly by na zahradu. Tohle se mi opravdu hodně líbí, takže jsem usoudila, že nejlepší bude, když si necháme poradit.

Výhled z velkého okna.

Kamarádka nám doporučila jednu webovou stránku artsmith.cz, kde mají opravdu krásné kované zábradlí a také krásné kované designy na francouzská okna. Mně osobně se tohle líbilo a nabídka od kamarádky mě velice zaujala. Takže to bych nebyla já a přítel, abychom oba dva se na to nepodívali. A opravdu uznávám, že webová stránka byla opravdu velice zajímavá a také hlavně přehledná. A to už i přehlednost webových stránek vypovídá něco o tom, jaké webová stránka nabízí služby anebo výrobky. A potom jsem uviděla, jak jsou krásné kované designové věci. A tak jsem si řekla, že bylo rozhodnuto.

Velká okna jsou krásná.

S přítelem jsme si řekli, že krásné francouzské kování na francouzská okna bude pro nás naprosto ideální. Vždyť o tom jsme snili! Vybrali jsme si takový docela náročný styl, bude nás to stát opravdu hodně peněz, ale nám to vůbec nevadí. Protože přítel řekl, že tohle nám vlastně vydrží několik let. A možná i do konce života. Takže opravdu nepřipadá v úvahu, že bychom na tomhle chtěli šetřit. A mně se tohle líbí a když se nám to líbí, tak se také nebojíme do toho investovat, protože investice do něčeho krásného a do domu je všechny opravdu perfektní a vyplatí se to. Předpokládám, že každému by se jistě líbilo kované zábradlí na francouzská okna, které by vypadalo luxusně a na první pohled moderně a designově.