Když jednoho dne za mnou přišel můj přítel, že už bych chtěl mít vlastní domov, tak jsem byla docela v šoku, protože my jsme s přítelem byli domluvení dopředu, že budeme alespoň prvních deset let spolu bydlet v nájmu. protože my jsme totiž chtěli cestovat a také si užívat, takže jsme nechtěli mít na bedrech hypotéku a také splátky. Abych se přiznala, tak já jsem už kdysi v minulosti problémy se splácením. Měla jsem na půjčku elektrokolo, které bylo docela drahé. Bohužel jsem zaplatila ale první čtyři nebo pět splátek a potom jsem už na splácení neměla.

Hypotéka není špatná.

A neměla jsem na to peníze ale ne z toho důvodu, že bych to splácet nechtěla, ale jednoduše mě vyhodili z práce, takže jsem potom neměla na splátky. Splácela jsem tehdy tři tisíce korun měsíčně, což pro mě bylo velice hodně, protože jsem také musela platit nájem. Neměla jsem žádnou hypotéku na dům, takže mě ani naštěstí neměli co vzít. Jenomže předpokládám, že kdybych měla potom někdy hypotéku bez registru anebo jinou hypotéku, že bych byla opravdu v prčicích. Nevěděla bych, co mám dělat. Proto jsem se také příteli ještě zeptala, jestli se mnou chce být i přesto, že budeme alespoň let ještě bydlet v nájmu, než mi skočí všechny resty z dluhy.

Chtěla bych hypotéku.

A přítel s tím souhlasil, ale už po čtyřech letech našeho soužití žádal o hypotéku. Nedalo se nic dělat. Přítele velice miluji a moje bankovní resty jsou jenom kvůli mně, takže jsem s přítelem jednou nezašla do banky a zažádali jsme o kvalitní hypotéku bez registru. A také jsme se podívali prvně na webové stránky hypotekybezregistru.cz, kde opravdu hodně informací o hypotéce bez registru, což se mi zdálo velice výhodné, a tak jsem s přítelem souhlasila a byli jsme nakonec nadšení, když jsme hypotéku bez registru dostali. Ne všechny půjčky nebo hypotéky jsou špatné. Hypotéka bez registru Hypotekybezregistru.cz může být pro vás ideální, zkuste to.